Nasza misja

NASZĄ MISJĄ JEST DOSTARCZANIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI STOLARKI BUDOWLANEJ ORAZ OFEROWANYCH PRODUKTÓW, DYNAMICZNY ROZWÓJ, POSZERZANIE OFERTY PRODUKTOWEJ I USŁUG W CELU SPEŁNIENIA INDYWIDUALNYCH OCZEKIWAŃ WSZYSTKICH KLIENTÓW.

Ambicja – ambitnie i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom. Stale się rozwijamy i podnosimy kompetencje wszystkich pracowników.

Aktywność – naszą zasadą jest to, że rozmawiamy z naszymi klientami o ich potrzebach. Jesteśmy aktywni i wysoko cenimy wszelkie rady, opinie. Jesteśmy otwarci na wszelkie argumenty. Potrafimy słuchać a w naszym działaniu szukamy porozumienia w imię dobrej współpracy i wspólnie realizowanych celów.

Doradztwo – naszym celem jest doradzanie w wyborze najlepszej oferty, kreatywność, poszukiwanie rozwiązań. Dysponując potencjałem w postaci zaangażowanych pracowników wierzymy, że nie ma wyzwań, którym nie moglibyśmy sprostać. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Marka – dążymy do tego, by marka OKNA i DRZWI “SKROJAN” była znana jako synonim najwyższej jakości stolarki budowlanej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.